Zvárač WIG, MAG – Rakúsko, Ried im Innkreis 536 videní

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné miesta na pozíciu zváračov WIG, MAG – do Rakúska, oblasť Ried im Innkreis (Horné Rakúsko).

Pracovná náplň:

Upínanie a samostatné zváranie poľnohospodárskych strojov. Práca podľa plánov a výkresov. Zváranie WIG, MAG. Od uchádzačov sa vyžaduje samostatná práca, požadovaná je komunikatívna nemčina (A2 – B1), vlastný automobil, vzdelanie v odbore, príp. prax, platné zváračské certifikáty. Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu.

Plat: 12,23 Eur/brutto na hod. + diéty 41,40 Eur na pracovný deň

Rakúska pracovná zmluva na neurčitý čas. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Vyplácané diéty vo výške 41,40 Eur na pracovný deň, príplatky za zmeny. Sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie hradené v Rakúsku. Daňový servis. Karta výhod na optimálne využitie voľného času. Presná výška platu závislá od vzdelania, kvalifikácie a pracovných skúseností. Zo zákona vyplácaný 13. a 14. plat.

Ukončené vzdelanie v odbore, príp. prax min. 2 roky. Platné zváračské certifikáty. Vodičský preukaz a vlastný automobil výhodou. Samostatná a presná práca. Dochvíľnosť. Životopisy prosím zasielajte v nemeckom jazyku. Prílohou môžu byť vysvedčenia, certifikáty atď. – stačí v slovenčine.

Poslať životopis
Zdielať prácu

Agentúra Elliem

Agentúra Elliem s.r.o. je personálna, poradenská a sprostredkovateľská spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín ako aj poskytovaním iných služieb súvisiacich s prácou v zahraničí. Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom obore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Sme Vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Garantujeme Vám

  • - Existenciu dohodnutého miesta
  • - Zabezpečenie dopravy na miesto výkonu
  • - Profesionálne poskytovanie služieb
  • - Informačno - poradenský servis
  • - Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov, rodičovského príspevku v zahraničí + vrátenie daní zo zahraničia
  • - Rakúsku pracovnú zmluvu pri stavebných prácach

Kontakt

Veľká Okružná 45

010 01  Žilina

Tel.:  00421/904 972 480

E-mail: elliem.personnel@gmail.com

Web: https://elliem-personnel.eu

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV