Tesár – Rakúsko (Linz aj pre partie) 281 videní

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre tesárov do Rakúska – oblasť Linzu. Práca aj pre partiu, kde jeden musí hovoriť po nemecky.

Pracovná náplň:

debnenie podľa plánov vrátane prípravných prác, meranie, nastavovanie a montovanie častí, nosičov a podpier debnenia, kontrola, rozdeľovanie, čistenie materiálu na šalovanie, stavanie upevnení a upevňovacích zariadení, debnenie so zabehnutými systémami debnenia (Doka, Peri, Framax, Hünebeck atď.).
Práca na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú. Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku + výučné listy + certifikáty.

Plat: 12,94 Eur /hod. + diéty 41,40 Eur na pracovný deň

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, sociálne, zdravotné, nemocenské a dôchodkové poistenie hradené v Rakúsku. Diéty vyplácané zamestnávateľom vo výške od 41,40 Eur/pracovný deň. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Daňový servis – pomoc pri ročnom daňovom vyrovnaní a vybavovaní rodinných prídavkov v Rakúsku. Karta výhod na optimálne využívanie voľného času.

Ukončené vzdelanie ako murár, tesár atď., príp. skúsenosti s touto prácou. Vodičský preukaz výhodou. Uchádzači si so sebou prinesú pracovné oblečenie + pracovnú obuv. Samostatná práca, schopnosť tímovej práce a spoľahlivosť. Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni!

Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku + výučné listy (stačí v slovenčine)!

Poslať životopis
Zdielať prácu

Agentúra Elliem

Agentúra Elliem s.r.o. je personálna, poradenská a sprostredkovateľská spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín ako aj poskytovaním iných služieb súvisiacich s prácou v zahraničí. Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom obore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Sme Vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Garantujeme Vám

  • - Existenciu dohodnutého miesta
  • - Zabezpečenie dopravy na miesto výkonu
  • - Profesionálne poskytovanie služieb
  • - Informačno - poradenský servis
  • - Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov, rodičovského príspevku v zahraničí + vrátenie daní zo zahraničia
  • - Rakúsku pracovnú zmluvu pri stavebných prácach

Kontakt

Veľká Okružná 45

010 01  Žilina

Tel.:  00421/904 972 480

E-mail: elliem.personnel@gmail.com

Web: https://elliem-personnel.eu

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV