Stolár, nábytkár 864 videní1 application

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre stolárov do Rakúska, oblasť Ried im Innkreis.

Pracovná náplň:

výroba a skladanie nábytku, montáž podľa plánov, prípravné práce, spracovanie reklamácií, výroba stavebných dielov podľa plánov (trámy, hranoly, lepenie, dosky atď.), vykonávanie montážnych prác (okná, dvere, schody, šalovania atď.), napasovanie, upevňovanie deliacich stien, izolácie, práca s ručných a montážnym náradím.

Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu. Nutná je komunikatívna nemčina! Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku!

Plat: 13,41 Eur / brutto na hod. + diéty vo výške 41,40 Eur na pracovný deň

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu – sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie hradené v Rakúsku. Daňový servis. Vyplácané diéty vo výške 41,40 Eur na pracovný deň. Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov v Rakúsku. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom (izby po samom, vybavenie – TV, kuchynka s možnosťou varenia). Zo zákona vyplácaný 13. a 14. plat. Presná výška platu je závislá od kvalifikácie a pracovných skúseností.

Od uchádzačov sa vyžaduje: ukončené vzdelanie v obore, príp. prax v obore, samostatná a presná práca, tímová práca a spoľahlivosť, vodičský preukaz a vlastný automobil taktiež výhodou. Nutná je komunikatívna nemčina! Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku! V prípade otázok volajte na tel. číslo: 0904972480.

Poslať životopis
Zdielať prácu

Agentúra Elliem

Agentúra Elliem s.r.o. je personálna, poradenská a sprostredkovateľská spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín ako aj poskytovaním iných služieb súvisiacich s prácou v zahraničí. Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom obore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Sme Vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Garantujeme Vám

  • - Existenciu dohodnutého miesta
  • - Zabezpečenie dopravy na miesto výkonu
  • - Profesionálne poskytovanie služieb
  • - Informačno - poradenský servis
  • - Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov, rodičovského príspevku v zahraničí + vrátenie daní zo zahraničia
  • - Rakúsku pracovnú zmluvu pri stavebných prácach

Kontakt

Veľká Okružná 45

010 01  Žilina

Tel.:  00421/904 972 480

E-mail: elliem.personnel@gmail.com

Web: https://elliem-personnel.eu

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV