Pracovník ciest a kanalizácií – Rakúsko 384 videní

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre pracovníkov ciest a kanalizácií do Rakúska.

Náplň práce:

vykonávanie cestných, kanalizačných, železničných a špeciálnych výkopových prác, vedenie internetových a elektrických káblov, obsluha stavebných strojov a zariadení pre cestné, pozemné a výkopové staviteľstvo, práca podľa plánov a výkresov. Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu. Nutná komunikatívna nemčina. V prípade záujmu, prosím, zašlite životopisy v nemčine.

Plat: 14,68 Eur na hod. + 41,40 Eur diéty na pracovný deň

Zamestnávateľ vypláca diéty vo výške 26,40 Eur na pracovný deň + 15,- Eur na ubytovanie. Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú. Zdravotné, sociálne, dôchodkové a nemocenské poistenie hradené v Rakúsku. Ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom. Daňový servis – pomoc pri ročnom daňovom vyrovnaní. Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov v Rakúsku. Zo zákona zabezpečený 13. a 14. plat, vyplácané prémie.

Od uchádzačov sa vyžadujú ukončené vzdelanie v obore príp. dostačujúca prax v obore, flexibilita, fyzická odolnosť, spoľahlivosť a schopnosť tímovej práce. Vodičské oprávnenie a vlastné vozidlo výhodu. Požadovaná je komunikatívna nemčina. Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku + certifikáty (stačí v slovenčine).

Poslať životopis
Zdielať prácu

Agentúra Elliem

Agentúra Elliem s.r.o. je personálna, poradenská a sprostredkovateľská spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín ako aj poskytovaním iných služieb súvisiacich s prácou v zahraničí. Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom obore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Sme Vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Garantujeme Vám

  • - Existenciu dohodnutého miesta
  • - Zabezpečenie dopravy na miesto výkonu
  • - Profesionálne poskytovanie služieb
  • - Informačno - poradenský servis
  • - Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov, rodičovského príspevku v zahraničí + vrátenie daní zo zahraničia
  • - Rakúsku pracovnú zmluvu pri stavebných prácach

Kontakt

Veľká Okružná 45

010 01  Žilina

Tel.:  00421/904 972 480

E-mail: elliem.personnel@gmail.com

Web: https://elliem-personnel.eu

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV