Omietkar – Rakúsko (Vorarlberg) 1246 videní

Pracovná náplň:

vykonávanie rôznych omietkových prác podľa plánov (základná omietka, jemná omietka, štruktúrna omietka, zušľachtená omietka, sadrová omietka). Pokladanie rohových líšt (profilov). Montáž úplnej tepelnej izolácie. Práca na rakúsku pracovnú zmluvu. Nutná komunikatívna nemčina! Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku! Výučné listy + certifikáty (stačí v slovenčine).

Plat 13,99 Eur Bruto/hodina + zamestnávateľ vypláca diéty vo výške 41,40 Eur na pracovný deň

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú. Zdravotné, sociálne, nemocenské a dôchodkové poistenie odvádzané v Rakúsku. Zabezpečenie ubytovania. Daňový servis – pomoc pri ročnom daňovom vyrovnaní. Karta výhod pre optimálne využívanie voľného času. Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov, rodičovského príspevku. Zo zákona vyplácaný 13. a 14. plat.

Požadované sú skúsenosti s prácou ako omietkar – ručné a strojové nanášanie omietky. Skúsenosti s vonkajšou, ako aj vnútornou omietkou. Výhodou je vodičský preukaz skupiny B a vlastný automobil. Samostatná a presná práca. Nutná komunikatívna nemčina!

Životopisy v nemčine posielajte na e-mail:

info@elliem-personnel.eu 

Poslať životopis
Zdielať prácu

Agentúra Elliem

Agentúra Elliem s.r.o. je personálna, poradenská a sprostredkovateľská spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín ako aj poskytovaním iných služieb súvisiacich s prácou v zahraničí. Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom obore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Sme Vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Garantujeme Vám

  • - Existenciu dohodnutého miesta
  • - Zabezpečenie dopravy na miesto výkonu
  • - Profesionálne poskytovanie služieb
  • - Informačno - poradenský servis
  • - Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov, rodičovského príspevku v zahraničí + vrátenie daní zo zahraničia
  • - Rakúsku pracovnú zmluvu pri stavebných prácach

Kontakt

Veľká Okružná 45

010 01  Žilina

Tel.:  00421/904 972 480

E-mail: elliem.personnel@gmail.com

Web: https://elliem-personnel.eu

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV