Murár – celá Európa 348 videní

Pracovná náplň

Murovanie a betónovanie podľa plánov vrátane prípravných prác, šalovanie so systémami šalovania (Doka, Peri, Framax, Hünebeck atď.), stavba stien, podpier, krytín, stavba lešení, obsluha, starostlivosť, údržba a čistenie stavebných strojov a zariadení a stavebného náradia, zušľachťovanie muriva, stavba izolácií, fasád.

Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu.

Plat (brutto)

2900,-€/mesiac

Ponúkané výhody

Rakúska pracovná zmluva + zdravotné, sociálne, nemocenské a dôchodkové poistenie v Rakúsku. Zamestnávateľ vypláca diéty vo výške 41,40 Eur na pracovný deň. Zabezpečenie ubytovania zamestnávateľom. Zo zákona vyplácaný 13. a 14. plat. Pomoc pri ročnom daňovom vyrovnaní ako aj vybavovaní rodinných prídavkov v Rakúsku. Zamestnávateľ ponúka rozsiahle zaškolenie, možnosť kariérneho rastu, fixné zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie: nižšie stredné odborné vzdelanie

Prax: 1 rok

Jazykové znalosti: nemecký jazyk (A2-B1), anglický jazyk (A2-B1)

Prax v odbore + komunikatívna nemčina alebo angličtina, schopnosť čítať z plánov. Vodičský preukaz a vlastné vozidlo výhodou.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť, spoľahlivosť

Životopisy, prosím, zasielajte v nemeckom alebo anglickom jazyku + výučné listy (stačí v slovenčine) na mailovú adresu: info@elliem-personnel.eu

 

More Information

  • Obrázok
Poslať životopis
Zdielať prácu

Agentúra Elliem

Agentúra Elliem s.r.o. je personálna, poradenská a sprostredkovateľská spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín ako aj poskytovaním iných služieb súvisiacich s prácou v zahraničí. Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom obore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Sme Vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Garantujeme Vám

  • - Existenciu dohodnutého miesta
  • - Zabezpečenie dopravy na miesto výkonu
  • - Profesionálne poskytovanie služieb
  • - Informačno - poradenský servis
  • - Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov, rodičovského príspevku v zahraničí + vrátenie daní zo zahraničia
  • - Rakúsku pracovnú zmluvu pri stavebných prácach

Kontakt

Veľká Okružná 45

010 01  Žilina

Tel.:  00421/904 972 480

E-mail: elliem.personnel@gmail.com

Web: https://elliem-personnel.eu

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV