Mechanik CNC strojov (sústruhy, frézy) 960 videní1 application

Pracovná náplň:

výroba jednotlivých dielov a malých sérii, obsluha a nastavovanie najmodernejších sústruhov a fréz (5 osové zariadenia), kontrola a dokumentácia kvality výroby, odoberanie hotových kusov, zabezpečenie prevádzky strojov a jednotlivých nástrojov stroja, znalosti v oblasti techniky rezania. Musí byť zaručená najvyššia kvalita vyrobených kusov. Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu. Nutná je komunikatívna nemčina. Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku + výučné listy (stačí v slovenčine).

Plat 2650,- Eur / Brutto + zamestnávateľ vypláca diéty vo výške 41,40 Eur na pracovný deň

Zamestnávateľ zabezpečuje ubytovane. Práca na rakúsku pracovnú zmluvu a z toho vyplývajúce rôzne sociálne výhody. Zo zákona 13. a 14. plat. Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov príp. rodičovského príspevku v Rakúsku + vrátenia dane z Rakúska.

Od uchádzačov sa vyžaduje ukončené vzdelanie v odbore príp. dostatočná prax. Poznatky v oblasti merania (kontrola kvality). Vedomosti CNC strojov značky: Fanuc, Mazak, Siemens atď.) Ochota pracovať na zmeny a nadčasy. Vodičský preukaz a vlastné vozidla výhodou. Samostatná a presná práca. Požadované vlastnosti od zamestnanca: dochvíľnosť a spoľahlivosť.

Životopisy zasielajte v nemčine + výučné listy (stačí v slovenčine) na: info@elliem-personnel.eu

Tešíme sa na Vašu odozvu!

Poslať životopis
Zdielať prácu

Agentúra Elliem

Agentúra Elliem s.r.o. je personálna, poradenská a sprostredkovateľská spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín ako aj poskytovaním iných služieb súvisiacich s prácou v zahraničí. Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom obore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Sme Vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Garantujeme Vám

  • - Existenciu dohodnutého miesta
  • - Zabezpečenie dopravy na miesto výkonu
  • - Profesionálne poskytovanie služieb
  • - Informačno - poradenský servis
  • - Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov, rodičovského príspevku v zahraničí + vrátenie daní zo zahraničia
  • - Rakúsku pracovnú zmluvu pri stavebných prácach

Kontakt

Veľká Okružná 45

010 01  Žilina

Tel.:  00421/904 972 480

E-mail: elliem.personnel@gmail.com

Web: https://elliem-personnel.eu

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV