Maliar 598 videní

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre maliarov do Rakúska. Pracovná náplň: maľovanie, lakovanie, pokladanie tapiet. Požadované sú skúsenosti v obore, samostatná, zodpovedná práce, komunikatívna nemčina, vlastné osobné výhodou. Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku + výučný list (stačí v slovenčine).

Pracovné miesto: Horné Rakúsko

Plat: 2200,- Eur/brutto + diéty

Zamestnávateľ vypláca diéty vo výške 41,40 na pracovný deň. Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu. Ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ (izby po samom, vybavenie – TV, kuchynka s možnosťou varenia, cena od 350,- Eur do 420,- Eur mesačne). Zo zákona vyplácaný 13. a 14. plat. Pomoc pri daňovom vyrovnaní a vybavovaní rodinných prídavkov. Vodičský preukaz a vlastné osobné vozidlo výhodou.

Vlastný automobil výhodou. Uchádzači sa musia vedieť dorozumieť po nemecky. Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku + výučné listy (stačí v slovenčine).

Poslať životopis
Zdielať prácu

Agentúra Elliem

Agentúra Elliem s.r.o. je personálna, poradenská a sprostredkovateľská spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín ako aj poskytovaním iných služieb súvisiacich s prácou v zahraničí. Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom obore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Sme Vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Garantujeme Vám

  • - Existenciu dohodnutého miesta
  • - Zabezpečenie dopravy na miesto výkonu
  • - Profesionálne poskytovanie služieb
  • - Informačno - poradenský servis
  • - Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov, rodičovského príspevku v zahraničí + vrátenie daní zo zahraničia
  • - Rakúsku pracovnú zmluvu pri stavebných prácach

Kontakt

Veľká Okružná 45

010 01  Žilina

Tel.:  00421/904 972 480

E-mail: elliem.personnel@gmail.com

Web: https://elliem-personnel.eu

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV