Lešenár 614 videní

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre lešenárov do Rakúska, Vorarlbergu.

Pracovná náplň: stavba lešení. Práca na rakúsku pracovnú zmluvu. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku. Nutná komunikatívna nemčina a vlastné osobné vozidlo.

Plat 12,88 Eur/brutto+diéty

Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, sociálne, zdravotné, nemocenské a dôchodkové poistenie hradené v Rakúsku. Zamestnávateľ vypláca diéty vo výške 41,40 Eur / pracovný deň. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Karta výhod pre optimálne využívanie voľného času. Daňový servis – pomoc pri ročnom daňovom vyrovnaní a iné. Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov.

Skúsenosti so stavbou lešení, telesná odolnosť, žiadny strach z výšok, vodičský preukaz. Vlastné osobné vozidlo výhodou. Vodičské oprávnenie na nákladné vozidlá výhodou.

Poslať životopis
Zdielať prácu

Agentúra Elliem

Agentúra Elliem s.r.o. je personálna, poradenská a sprostredkovateľská spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín ako aj poskytovaním iných služieb súvisiacich s prácou v zahraničí. Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom obore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Sme Vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Garantujeme Vám

  • - Existenciu dohodnutého miesta
  • - Zabezpečenie dopravy na miesto výkonu
  • - Profesionálne poskytovanie služieb
  • - Informačno - poradenský servis
  • - Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov, rodičovského príspevku v zahraničí + vrátenie daní zo zahraničia
  • - Rakúsku pracovnú zmluvu pri stavebných prácach

Kontakt

Veľká Okružná 45

010 01  Žilina

Tel.:  00421/904 972 480

E-mail: elliem.personnel@gmail.com

Web: https://elliem-personnel.eu

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV