Klampiar, strechár – Rakúsko (Vorarlberg) 570 videní

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre stavebných klampiarov, strechárov do Rakúska.

Pracovná náplň

Spracovanie tenkého plechu zo železa alebo neželezných kovov (napr. zinok, meď, hliník, olovo) na výrobu strešných krytín, strešných odvodňovacích a ventilačných systémov, opláštenie strešných plôch, fasád a komínov plechom, montáž dažďových zvodov, výroba a montáž tvaroviek z kovových profilov, plechov a plastov pre potrubia, kanály a ventilačné technologické zariadenia, údržba a opravy klampiarskych výrobkov. Práca na rakúsku pracovnú zmluvu. Nutná komunikatívna nemčina. Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku + výučné listy + certifikáty (stačí v slovenčine).

Plat (brutto)

2700,- €/mesiac

Ponúkané výhody

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu – všetky odvody hradené v Rakúsku. Zamestnávateľ vypláca diéty vo výške 41,40- Eur na pracovný deň ako aj rôzne príplatky. Možnosť vybavenia rodinných prídavkov a rodičovského príspevku v Rakúsku. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Zo zákona vyplácaný 13. a 14. plat. Pomoc pri ročnom daňovom vyrovnaní.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: nižšie stredné odborné vzdelanie, stredné odborné vzdelanie

Prax: aspoň 1 rok

Jazykové znalosti: nemecký jazyk (A2-B1)

Od uchádzačov sa vyžaduje: vyučený v odbore technik kovov, stavebný zámočník, zámočník, zámočník oceľových konštrukcií, skúsenosti v oblasti zvárania príp. dostačujúca prax. Samostatná práca, zodpovednosť, vlastné vozidlo a aktívna nemčina sú výhodou, ochota pracovať nadčasy a cestovať.

Tešíme sa na Vašu odozvu.

Životopisy v nemčine posielajte na e-mail:

info@elliem-personnel.eu 

Poslať životopis
Zdielať prácu

Agentúra Elliem

Agentúra Elliem s.r.o. je personálna, poradenská a sprostredkovateľská spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín ako aj poskytovaním iných služieb súvisiacich s prácou v zahraničí. Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom obore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Sme Vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Garantujeme Vám

  • - Existenciu dohodnutého miesta
  • - Zabezpečenie dopravy na miesto výkonu
  • - Profesionálne poskytovanie služieb
  • - Informačno - poradenský servis
  • - Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov, rodičovského príspevku v zahraničí + vrátenie daní zo zahraničia
  • - Rakúsku pracovnú zmluvu pri stavebných prácach

Kontakt

Veľká Okružná 45

010 01  Žilina

Tel.:  00421/904 972 480

E-mail: elliem.personnel@gmail.com

Web: https://elliem-personnel.eu

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV