Klampiar, strechár 138 videní

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre stavebných klampiarov, strechárov do Rakúska.

Pracovná náplň: práca podľa plánov a výkresov (komíny, pece, krby, kozuby atď.), zváranie MAG v oblasti tenkého plechu (hrúbka 3 mm), rezanie, lisovanie, ohýbanie, formovanie, zváranie, montovanie plechu, samostatná práca. Práca na rakúsku pracovnú zmluvu. Nutná komunikatívna nemčina. Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku + výučné listy + certifikáty (stačí v slovenčine).

Plat: 2300,- Eur/brutto + diéty

Od uchádzačov sa vyžaduje: vyučený v obore technik kovov, stavebný zámočník, zámočník, zámočník oceľových konštrukcií, skúsenosti v oblasti zvárania príp. dostačujúca prax. Samostatná práca, zodpovednosť, vlastné vozidlo a aktívna nemčina sú výhodou. Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku.

Poslať životopis
Zdielať prácu

Agentúra Elliem

Agentúra Elliem s.r.o. je personálna, poradenská a sprostredkovateľská spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín ako aj poskytovaním iných služieb súvisiacich s prácou v zahraničí. Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom obore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Sme Vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Garantujeme Vám

  • - Existenciu dohodnutého miesta
  • - Zabezpečenie dopravy na miesto výkonu
  • - Profesionálne poskytovanie služieb
  • - Informačno - poradenský servis
  • - Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov, rodičovského príspevku v zahraničí + vrátenie daní zo zahraničia
  • - Rakúsku pracovnú zmluvu pri stavebných prácach

Kontakt

Veľká Okružná 45

010 01  Žilina

Tel.:  00421/904 972 480

E-mail: elliem.personnel@gmail.com

Web: https://elliem-personnel.eu

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV