Inštalatér 584 videní

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre inštalatérov (odborníkov aj pomocné sily) do Rakúska – oblasť Horného Rakúska.

Pracovná náplň: vedomosti z oblasti kúrenia a sanitárnych inštalácií, zváranie plastov a pokladanie sanitárnych vedení, montáž a pokladanie sanitárnych inštalácií, zodpovedná práca podľa plánov.

Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu. Nutná je komunikatívna nemčina! Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku + výučné listy (stačí v slovenčine).

Plat 13,53 Eur/brutto + diéty (Horné Rakúsko), 2400 Eur/brutto+diéty (Vorarlberg)

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú. Zamestnávateľ vypláca diéty vo výške 26,40 Eur / pracovný deň + 15,- Eur na prenocovanie. Zdravotné, dôchodkové, nemocenské poistenie hradené v Rakúsku. Zo zákona zaručený 13. a 14. plat. Zabezpečenie ubytovania. Daňový servis – pomoc pri ročnom daňovom vyrovnaní ako aj vybavovaní rodinných prídavkov v Rakúsku.

Od uchádzačov sa vyžaduje ukončené vzdelanie v odbore alebo pracovné skúsenosti, poznatky z oblasti zvárania – výhodou, samostatná a presná práca. Výhodou je vodičský preukaz a vlastný automobil. Nutná je komunikatívna nemčina! Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku + výučné listy (stačí v slovenčine). V prípade otázok, volajte na tel. číslo: 0904972480.

Poslať životopis
Zdielať prácu

Agentúra Elliem

Agentúra Elliem s.r.o. je personálna, poradenská a sprostredkovateľská spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín ako aj poskytovaním iných služieb súvisiacich s prácou v zahraničí. Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom obore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Sme Vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Garantujeme Vám

  • - Existenciu dohodnutého miesta
  • - Zabezpečenie dopravy na miesto výkonu
  • - Profesionálne poskytovanie služieb
  • - Informačno - poradenský servis
  • - Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov, rodičovského príspevku v zahraničí + vrátenie daní zo zahraničia
  • - Rakúsku pracovnú zmluvu pri stavebných prácach

Kontakt

Veľká Okružná 45

010 01  Žilina

Tel.:  00421/904 972 480

E-mail: elliem.personnel@gmail.com

Web: https://elliem-personnel.eu

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV