Inštalatér – Lichtenštajnsko 300 videní

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre vodoinštalatérov (odborníkov aj pomocné sily) do Lichtenštajnska.

Pracovná náplň: Inštalácie na stavenisku (v súkromných, obchodných a priemyselných oblastiach), opravy a údržbové práce, vedomosti z oblasti kúrenia, vody a plynu, sanitárnych inštalácií, zváranie plastov a pokladanie sanitárnych vedení, montáž a pokladanie sanitárnych inštalácií, zodpovedná práca podľa plánov.

Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu. Nutná je komunikatívna nemčina. Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku + výučné listy (stačí v slovenčine).

Plat: 3800,- Eur/Brutto + 41,40 Eur diéty na pracovný deň

Ponúkané výhody:

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú. Zamestnávateľ vypláca diéty vo výške 41,40 Eur na prenocovanie + príplatky za nadčasy. Zdravotné, dôchodkové, nemocenské poistenie hradené v Rakúsku. Zo zákona zaručený 13. a 14. plat. Zabezpečenie ubytovania. Daňový servis – pomoc pri ročnom daňovom vyrovnaní ako aj vybavení rodinných prídavkov príp. rodičovského príspevku.

Ďalšie požiadavky:

Od uchádzačov sa vyžaduje ukončené vzdelanie v odbore alebo pracovné skúsenosti, poznatky z oblasti zvárania – výhodou, samostatná a presná práca. Výhodou je vodičský preukaz a vlastný automobil. Nutná je komunikatívna nemčina! Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku + výučné listy (stačí v slovenčine). V prípade otázok, volajte na tel. číslo: 0904972480.

More Information

  • Obrázok
Poslať životopis
Zdielať prácu

Agentúra Elliem

Agentúra Elliem s.r.o. je personálna, poradenská a sprostredkovateľská spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín ako aj poskytovaním iných služieb súvisiacich s prácou v zahraničí. Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom obore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Sme Vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Garantujeme Vám

  • - Existenciu dohodnutého miesta
  • - Zabezpečenie dopravy na miesto výkonu
  • - Profesionálne poskytovanie služieb
  • - Informačno - poradenský servis
  • - Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov, rodičovského príspevku v zahraničí + vrátenie daní zo zahraničia
  • - Rakúsku pracovnú zmluvu pri stavebných prácach

Kontakt

Veľká Okružná 45

010 01  Žilina

Tel.:  00421/904 972 480

E-mail: elliem.personnel@gmail.com

Web: https://elliem-personnel.eu

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV