Inštalatér – celá Európa 322 videní

Pracovná náplň

Inštalácie na stavenisku (v súkromných, obchodných a priemyselných oblastiach), opravy a údržbové práce, vedomosti z oblasti kúrenia, vody a plynu, sanitárnych inštalácií, zváranie plastov a pokladanie sanitárnych vedení, montáž a pokladanie sanitárnych inštalácií, zodpovedná práca podľa plánov.

Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu. Nutná je komunikatívna nemčina alebo angličtina. Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku alebo anglickom jazyku + výučné listy (stačí v slovenčine).

Plat (brutto)

2500,-€/mesiac

Ponúkané výhody

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú. Zamestnávateľ vypláca diéty vo výške 26,40 Eur / pracovný deň + 15,- Eur na prenocovanie + príplatky za nadčasy. Zdravotné, dôchodkové, nemocenské poistenie hradené v Rakúsku. Zo zákona zaručený 13. a 14. plat. Zabezpečenie ubytovania. Daňový servis – pomoc pri ročnom daňovom vyrovnaní ako aj vybavovaní rodinných prídavkov v Rakúsku. Zamestnávateľ poskytuje rozsiahle zaškolenie, kariérny rasť a fixné zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie: nižšie stredné odborné vzdelanie, stredné odborné vzdelanie

Prax: 1 rok

Jazykové znalosti: nemecký jazyk (A2-B1), anglický jazyk (A2-B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

tímová práca, samostatnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť

Od uchádzačov sa vyžaduje ukončené vzdelanie v odbore alebo pracovné skúsenosti, poznatky z oblasti zvárania – výhodou, samostatná a presná práca. Výhodou je vodičský preukaz a vlastný automobil. Nutná je komunikatívna nemčina alebo angličtina! Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku alebo anglickom jazyku + výučné listy (stačí v slovenčine). V prípade otázok, volajte na tel. číslo: 0904972480.

Životopisy zasielajte na e-mail:

info@elliem-personnel.eu

More Information

  • Obrázok
Poslať životopis
Zdielať prácu

Agentúra Elliem

Agentúra Elliem s.r.o. je personálna, poradenská a sprostredkovateľská spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín ako aj poskytovaním iných služieb súvisiacich s prácou v zahraničí. Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom obore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Sme Vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Garantujeme Vám

  • - Existenciu dohodnutého miesta
  • - Zabezpečenie dopravy na miesto výkonu
  • - Profesionálne poskytovanie služieb
  • - Informačno - poradenský servis
  • - Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov, rodičovského príspevku v zahraničí + vrátenie daní zo zahraničia
  • - Rakúsku pracovnú zmluvu pri stavebných prácach

Kontakt

Veľká Okružná 45

010 01  Žilina

Tel.:  00421/904 972 480

E-mail: elliem.personnel@gmail.com

Web: https://elliem-personnel.eu

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV