Dláždič – Horné Rakúsko 537 videní

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre dláždičov do Rakúska, oblasť Horné Rakúsko.

Pracovná náplň: vykonávanie spodných stavieb (vrstva ochrana proti mrazu, podložie, násyp, povrch podložia atď.), dlaždice z veľkých kociek (rozmer 60 x 60), z malých kociek, mozaikové dlaždice, spojené kamenné dlaždice z prírodného kameňa, betónu, pokladanie kameninových tehiel, pokladanie obrubníkov z betónu a prírodného kameňa, trasenie, tesnenie a fugovanie s pieskom, utesňovanie s cementom, sanačné a údržbové práce, atď.

Plat 2400,- Eur/brutto mesačne + diéty 41,40 Eur/pracovný deň

Rakúska pracovná zmluva na dobu neurčitú – všetky odvody hradené v Rakúsku. Presná mzda je určená na základe dosiahnutého vzdelania, kvalifikácie a pracovných skúseností. Diéty vyplácané zamestnávateľom vo výške 41,40 Eur / pracovný deň. Zabezpečené ubytovanie. Daňový servis – pomoc pri ročnom daňovom vyrovnaní. Pomoc pri vybavovaní rôznych záležitostí na úradoch. Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov v Rakúsku.

Od uchádzačov sa vyžaduje vzdelanie v obore príp. v príbuznom obore alebo dostačujúce skúsenosti s pokladaním dlaždíc, spoľahlivosť, tímová práca, ochota cestovať a telesná odolnosť. Ďalej je požadovaná komunikatívna nemčina. Vodičský preukaz skupiny B a vlastné vozidlo sú výhodou. Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku + výučné listy + certifikáty (stačí v slovenčine).

Poslať životopis
Zdielať prácu

Agentúra Elliem

Agentúra Elliem s.r.o. je personálna, poradenská a sprostredkovateľská spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín ako aj poskytovaním iných služieb súvisiacich s prácou v zahraničí. Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom obore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Sme Vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Garantujeme Vám

  • - Existenciu dohodnutého miesta
  • - Zabezpečenie dopravy na miesto výkonu
  • - Profesionálne poskytovanie služieb
  • - Informačno - poradenský servis
  • - Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov, rodičovského príspevku v zahraničí + vrátenie daní zo zahraničia
  • - Rakúsku pracovnú zmluvu pri stavebných prácach

Kontakt

Veľká Okružná 45

010 01  Žilina

Tel.:  00421/904 972 480

E-mail: elliem.personnel@gmail.com

Web: https://elliem-personnel.eu

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV